Serwis klimatyzacji

LG Electronics Air Solution to jeden z największych światowych dostawców optymalnych, energooszczędnych rozwiązań HVAC. Firma oferuje bogatą gamę systemów klimatyzacyjnych, które doskonale sprawdzą się w każdym rodzaju budynku począwszy od mieszkań i domów wolnostojących, poprzez biurowce, fabryki, hotele, na placówkach służby zdrowia i olbrzymich salach koncertowych kończąc.

Obowiązkowy serwis klimatyzacji

Systemy klimatyzacji, podobnie jak inne urządzenia mechaniczne czy też instalacje technologiczne, ulegają z czasem awarii oraz uszkodzeniom eksploatacyjnym, co może stwarzać zagrożenie dla życia i zdrowia użytkowników klimatyzacji. Nieprzewidziane usterki lub zniszczenie urządzenia mogą pociągnąć za sobą dość duże straty finansowe dla użytkownika lub inwestora. Najczęstszą przyczyną awarii systemów klimatyzacji jest brak fachowej obsługi technicznej i specjalistycznej usługi serwisowej.

Serwis klimatyzacji to obowiązkowa obsługa instalacji klimatyzacyjnej, która powinna być wykonywana systematycznie, przynajmniej dwa razy w roku. Jej podstawowym celem jest zapewnienie jak najlepszego funkcjonowania systemu klimatyzacji oraz zapewnienie jak najdłuższej żywotności całej instalacji.

Warunkiem utrzymania gwarancji jest dokonywanie przeglądów urządzeń 2 razy do roku przez autoryzowanego instalatora LG.
Zaobserwowane w okresie obowiązywania Gwarancji wady oraz awarie urządzeń zostaną bezpłatnie usunięte przez autoryzowanych serwisantów LG w terminie do 14 dni roboczych, licząc od daty zgłoszenia przez użytkownika wszelkich usterek.

Warszawa stolicą profesjonalnych szkoleń HVAC

Serwisanci LG odbywają systematyczne szkolenia w ramach międzynarodowego projektu Akademia Klimatyzacji LG. Program ma na celu regularnie podnosić kwalifikacje specjalistów działających w branży klimatyzacyjno-grzewczej. W czterech ośrodkach Akademii LG w Polsce, z największym ośrodkiem zlokalizowanym w Warszawie, profesjonaliści poznają najnowsze trendy i rozwiązania pojawiające się na rynku HVAC, w tym również serwis klimatyzacji dotyczący najnowszych modeli urządzeń pojawiąjących się w sprzedaży.

Znajdź profesjonalnego serwisanta klimatyzacji LG w swojej okolicy, korzystając z naszej zaawansowanej wyszukiwarki strefaklimatyzacji.pl/katalog-firm/