Niezwykle efektywne, energooszczędne Multi V 5 i Multi V M minimalizują koszty eksploatacji i zapewniają komfort, który sprawdzi się wszędzie. To nowe możliwości i dodatkowa przestrzeń na kolejne inwestycje komercyjne.

Super kompaktowy rozmiar Multi V 5 to najlepsze rozwiązanie przestrzenne dla mieszkań i domów jednorodzinnych. Komfort instalacji, indywidualna kontrola strefowa i ciepła woda w Twoim zasięgu.

Seria Multi V zapewni świeże powietrze dla całej przestrzeni Twojego biura. W połączeniu z inteligentnym systemem rozwiązań i sterowaniem, zwiększy komfort pracy, dywersyfikując odpowiednio działanie w strefach w odpowiedzi na konkretne zapotrzebowanie pokojów.

Różnorodność aplikacji systemu, elastyczność zastosowań Multi V 5 to odpowiedź na najbardziej wyrafinowane potrzeby klientów Twojego hotelu, niezależnie od dostępnej ilości miejsca i sposobu przeznaczenia w danym obiekcie.

Wiemy, iż dla deweloperów liczy się maksymalizacja wykorzystanej przestrzeni, oszczędność i odpowiednia jakość. Nasz produkt jest tego gwarancją, dzięki swoim właściwością i zastosowaniu zielonych rozwiązań. W odpowiedzi na potrzebę łatwego i wydajnego zarządzania zaimplementowanym systemem klimatyzacji i grzania, mamy centralne sterowanie LG, zdalny kontakt przez aplikację mobilną LG SmartThniQ.

Stawiamy na redukcję kosztów związanych z eksploatacją wraz z dbałością o jakość i energooszczędność naszych rozwiązań. Zarządzanie budynkiem nigdy nie było tak komfortowe, dzięki między innymi integracji pompy ciepła i jednostki zewnętrznej oraz gwarancji niezawodności i długiej żywotności sprzętu.

Łatwość w użytkowaniu to nie wszystko, pamiętamy także o praktycznej stronie zastosowania naszych rozwiązań w Waszych projektach. Tu liczy się powiązanie najwyższych wymagań klientów oraz rozwiązywanie potencjalnych problemów w planowanym do budowy budynku. Te problemy poprzez wybór Multi V, możesz uznać za nieaktualne i śmiało sprawdzić dzięki wyjątkowym parametrom urządzenia.

Z dbałości o Wasze domy zapewniamy tylko najlepsze rozwiązania. Multi V 5 to znaczące zmniejszenie kosztów eksploatacji  i zwiększenie poziomu komfortu domowników poprzez m.in. niski poziom hałasu pracy urządzeń, dłuższy czas ogrzewania czy zastosowanie intuicyjnego systemu sterowania.