Czyste i świeże powietrze
przez redukcję mikroskopijnych
zanieczyszczeń i alergenów.

Teraz Twój odświeżacz powietrza dociera praktycznie wszędzie w pomieszczeniu, w którym go używasz. Clean Booster unosi się i obraca, co sprawia iż działanie oczyszczacza odczuwamy niemal w każdym miejscu mieszkania.

Niezależnie, gdzie go umieścisz, oczyszczacz dzięki systemowi 360 stopni bez problemu i efektywnie zadba o jakość powietrza w Twoim mieszkaniu. Już nie musisz się martwić o dostęp do zdrowego i pozbawionego groźnych zanieczyszczeń środowiska we własnym domu.

A cała zabawa polega na tym, że jako użytkownik oczyszczacza powietrza firmy LG, masz go pod kontrolą prawie zawsze i z każdego miejsca na Ziemi. Niczego więcej nie potrzebujesz, by zaplanować, skontrolować czy zdalnie sterować sprzętem wprost z ekranu Twojego smartfona.

Tej jakości nie przebijesz! Powietrze, które Twój oczyszczacz LG oczyści w Twoim domu, przejdzie przez super dokładny sześciostopniowy proces filtracji. To dzięki jego filtrom i wyjątkowej dokładności, domownicy unikną różnego rodzaju przykrych zapachów oraz przede wszystkim przestaną być narażeni nawet na najdrobniejsze zanieczyszczenia, drobny kurz czy wrogie alergeny.

Czym powinien cechować się najlepszy oczyszczacz powietrza? Czy oczyszczacz powietrza z kurzu wystarczy, by móc bezpiecznie oddychać świeżym, czystym powietrzem w domowym zaciszu? Nie! Szczególnie gdy jesteś alergikiem. Nowoczesne urządzenie tego typu powinno filtrować nie tylko większe cząstki pyłu, kurz i sierść zwierząt, ale również wszelkie alergeny, najdrobniejsze zanieczyszczenia oraz nieprzyjemne zapachy. Oczyszczacz powietrza do domu powinien ponadto charakteryzować się cichą pracą, intuicyjnym panelem sterowania i estetycznym designem, bo przecież będzie stanowił integralną część wystroju wnętrza. Zastanawiasz się jaki oczyszczacz powietrza wybrać? Wszystkie te normy spełnia wysokiej klasy oczyszczacz powietrza do mieszkania i domu od LG! Monitoruj na bieżąco poziom zanieczyszczeń dzięki niezawodnym wskaźnikom i czujnikom. Dostosuj czas, prędkość pracy oczyszczacza oraz jego tryb do własnych potrzeb i wymagań – podaruj sobie i bliskim powietrze czystsze niż kiedykolwiek!