Air-Cooled Scroll

LG Air-Cooled Scroll to gama aż 20 modeli chillerów w 3 różnych konfiguracjach i zakresach wydajności od 55 do 360 kW dla energooszczędnego chłodzenia różnego typu budynków.

Air-Cooled Scroll

LG GC Scroll Chiller: najlepsze rozwiązania
klimatyzacyjne dostosowane do potrzeb klienta

Seria agregatów wody lodowej typu Scroll od LG oferuje szeroką gamę aż 20 modeli,
które występują jako chillery w funkcji chłodzenia, pompy ciepła lub free-coolingu.
Rozwiązanie to może pochwalić się również 3 różnymi konfiguracjami akustycznymi,
oraz zakresem wydajności od 55 do 360 kW.

CHILLER – TYLKO CHŁODZENIE

Tego typu agregat wody lodowej został zaprojektowany stricte do chłodzenia uzyskując przy tym zmniejszone zużycie energii. Może być stosowany w wielu sektorach: mieszkaniowym, komercyjnym, centrów danych i przemysłowym. Aplikacje oparte na wodzie z dużymi obciążeniami chłodniczymi są idealnym miejscem dla chillerów, takich jak LG, które są dostępne w konfiguracji standardowej i wyciszonej.

CHILLER – OGRZEWANIE / CHŁODZENIE

Rewersyjny agregat chłodniczy LG jest przeznaczony do różnego rodzaju zastosowań w budynkach mieszkalnych, komercyjnych, centrach danych i przemysłowych. W okresach przejściowych i przy zmianie pór roku pompy ciepła LG doskonale nadają się do tego typu zastosowań. Zmniejsz koszty istniejących systemów grzewczych poprzez wymianę lub połączenie ich z rewersyjnymi pompami ciepła LG. Agregaty te są dostępne w konfiguracji standardowej i wyciszonej.

CHILLER – FREE COOLING

Agregat wody lodowej LG z free coolingiem jest przeznaczony do centrów danych, przemysłu papierniczego lub innych energochłonnych zastosowań, w których koszty energii są niższe nawet o 75% w porównaniu z tradycyjnym chłodzeniem z wykorzystaniem energii sprężarki. Proces ten zapewnia niski okres zwrotu inwestycji poprzez redukcję bieżących kosztów energii, dzięki czemu energochłonne sprężarki są włączane tylko wtedy, gdy temperatura zewnętrzna jest zbyt wysoka dla free-coolingu. LG Free Cooling jest dostępny w konfiguracji wyciszonej.

Kontakt:
Grzegorz Onyszczuk
Chillers Sales&Product Manager
e-mail: grzegorz.onyszczuk@lge.com