Air-cooled Screw Chiller

LG Air-cooled Screw Chiller wyposażony jest w odporny na korozję wymiennik ciepła, bardzo wydajny skraplacz i szerokie żaluzje zapewniające lepszą wymianę ciepła.

Air-cooled Screw Chiller

Parownik o wysokiej sprawności

Zastosowanie grawitacyjnego systemu dystrybucji czynnika chłodniczego zapewnia niezawodne działanie, a efektywność parowania jest poprawiona dzięki optymalizacji rozmieszczenia eliminatora i rury parownika.

Wysokowydajny skraplacz i szerokie żaluzje*

Konstrukcja skraplacza w kształcie litery V, w porównaniu z konwencjonalnym modelem typu W, zwiększyła obszar wymiany ciepła. Efektywność wymiany ciepła jest znacznie lepsza w porównaniu z typowym produktem, dzięki zastosowaniu szerokiej żaluzji.

* Test rozpylania kwasu octowego w wodzie morskiej o pH 2,8 ~ 3,0 * Po 1000 godz., test żeber i próba szczelności 4,5 MPa. Zastosowano wentylator śmigłowy, który powinien mieć odpowiedni przepływ powietrza. Powinien również mieć odpowiednią wytrzymałość dla prędkości obrotowej i działać stabilnie podczas próby wyważenia.

Zmniejszona waga i wymiary

Można zaoszczędzić cenne miejsce, dzięki ograniczeniu powierzchni instalacji i wagi urządzenia.

Redukcja Hałasu

Minimalizuje turbulencje w porcie dolotowym i zmniejsza niedogodności związane z hałasem, zapobiegając wyciekowi.

Funkcje Czarnej Skrzynki

Przechowuje i analizuje zapis działania w celu szybkiej diagnozy i dostarczenia rozwiązania w razie awarii.

Wysokowydajny system magazynowania chłodu

System Magazynowania Chłodu umożliwia chłodzenie w ciągu dnia i produkcję chłodu przez całą noc. To zastosowane rozwiązanie pozwala na bardziej efektywną pracę i mniejsze zużycie energii.

Zoptymalizowane Centralne Sterowanie

Rozwiązania sterujące, takie jak ACP i AC Smart, umożliwiają łatwe monitorowanie i pozwalają na zdalne sterowanie różnych modeli HVAC z dowolnego miejsca.

Typoszereg Air-Cooled Screw Chiller