Dzień dobry,

Szanowny Panie, odpowiedzi na Pana pytanie poniżej,

ad. 1 więcej materiałów znajdzie Pan na naszej stronie w zakładce materiały do pobrania, po zalogowaniu się jako instalator, jeżeli natomiast okażą się one nie wystarczające możemy spróbować udostępnić link do naszego serwera z materiałami technicznymi.

ad. 2 niestety nie można wyłączyć dźwięku w momencie zmiany parametrów pilotem w jednostce, gdyż jest to forma komunikacji jednostki z użytkownikiem, informująca o przyjęciu zmiany/ potwierdzenie

ad. 3 dokładny opis tej funkcji znajdzie Pan w instrukcji obsługi, jest to w zależności od uruchomionej funkcji intensywne grzanie, lub chłodzenie.

ad. 4 są to funkcje dodatkowe uruchamiane przez użytkownika w momencie kiedy tego potrzebuje, dokładny ich opis znajdzie Pan w instrukcji obsługi urządzenia, lub pilota, a oznaczają odpowiednio: – choinka – aktywowanie filtra oczyszczającego powietrze przepływające przez wymiennik, – usta – aktywowanie redukcji hałasu jednostki wewnętrznej, – czyszczenie klimatyzatora – aktywowanie funkcji samooczyszczenia klimatyzatora.

ad. 5 w kwestii ustawienia swing w poziomie, mamy do wyboru:

– wszystkie kreski – oznacza pełen ruch od lewej do prawej,

– 3 kreski po lewej stronie – oznaczają ruch od lewej do prawej tylko w lewej połowie urządzenia,

– 3 kreski po prawej – oznaczają ruch od lewej do prawej tylko w prawej połowie urzadzenia,

– brak kresek – zatrzymanie łopatek w danym położeniu.

Jeżeli przekazane informacje, lub też dostęp do materiałów nie będzie dla Pana satysfakcjonujący, zapraszamy do jednej z naszych akademii na szkolenie.

Z poważaniem Zespół wsparcia technicznego LG Electronics Polska