Marka LG stała się synonimem dostarczania najnowocześniejszych produktów, które wzbogacają życie ich użytkowników. Firma LG Electronics wykracza poza oferowanie innowacyjnych produktów, aby dostarczać rozwiązania biznesowe, które zapewniają sukces klientom i partnerom. Dotyczy to wielu kategorii produktowych i branża klimatyzacyjno-wentylacyjna nie jest wyjątkiem.

W hotelarstwie menadżerowie hoteli ponoszą kompleksową odpowiedzialność za zarządzanie komfortem gości, zapewnienie energooszczędności ich obiektu oraz utrzymanie optymalnego działania wszystkich systemów w obiekcie. Firma LG umożliwia menadżerom hoteli osiągnięcie swoich celów dzięki rozwiązaniom zoptymalizowanym pod kątem dogodnych, wydajnych i niezawodnych zastosowań hotelowych.

Rozwiązania LG zapewniają komfort i luksus we wszystkich przestrzeniach hotelowych

Optymalizacja pod kątem komfortu

Renoma hotelu w dużej mierze opiera się na doznaniach jakich goście doświadczają podczas pobytu. Chociaż hotele oferują wiele udogodnień, aby zapewnić gościom jak najlepsze wrażenia podczas pobytu, utrzymanie komfortowej kontroli klimatu w tych zróżnicowanych przestrzeniach może stanowić wyzwanie. Od korytarzy z wysokimi sufitami po pokoje gościnne, sale konferencyjne i spa – rozwiązania LG HVAC zapewniają optymalny komfort w luksusowych hotelach na całym świecie. Systemy VRF, LG Multi V 5 zapewniają możliwość ogrzewania i chłodzenia dużych przestrzeni, takich jak hole czy restauracje, a jednostki wewnętrzne, takie jak LG DUAL Vane Cassette mogą zapewnić przepływ powietrza w odległości nawet do 5 metrów od sufitu do podłogi. Szeroka gama jednostek wewnętrznych zapewnia jednoczesne ogrzewanie i chłodzenie, zapewniając przy tym elegancką i spójną estetykę w całym obiekcie.

Kompleksowe systemy sterowania zapewniają efektywność i wygodę

Zoptymalizowany pod kątem efektywności energetycznej

Oszczędzanie energii i redukcja kosztów operacyjnych są na szczycie listy priorytetów dla administratorów hoteli, a rozwiązania LG HVAC właśnie to zapewniają. Zaawansowane systemy Multi V z odzyskiem ciepła umożliwiają obiektom ponowne wykorzystanie ciepła odpadowego z ogrzewania i chłodzenia. Systemy te mogą nie tylko zapewnić jednoczesne ogrzewanie i chłodzenie, ale mogą również zapewnić ciepłą wodę użytkową do pryszniców czy udogodnień, takich jak kryte baseny. Firma LG zapewnia również kompleksowe rozwiązania centralnego sterowania, które można zintegrować z hotelowym systemem BMS w celu usprawnienia kontroli nad całym obiektem. Scentralizowane sterowanie i monitorowanie zapewniane przez LG BECON pozwala administratorom trzymać rękę na pulsie i zarządzać wszystkim z jednego miejsca, od szczegółowego planowania po precyzyjne monitorowanie zużycia energii we wszystkich pomieszczeniach w hotelu.

Inżynierowie LG dysponują narzędziami umożliwiającymi szybkie i dokładne wykonywanie usług serwisowych

Zoptymalizowany pod kątem niezawodności

Regularny serwis i wsparcie techniczne są niezbędne dla niezawodności i długiej żywotności produktu. Każdy system jest inny i wymaga niestandardowych usług oraz dbałości o szczegóły. Dzięki rozwiązaniu LG BECON inżynierowie są w stanie zdalnie monitorować każdy element systemu, a nawet proaktywnie uzyskiwać do niego dostęp, gdy element wymaga serwisu lub wymiany, zanim wystąpi problem. Rozwiązania diagnostyczne, takie jak LG MV, również pomagają technikom szybko i skutecznie określić przyczyny wszelkich problemów występujących w całym systemie i zapewnić precyzyjną usługę w celu rozwiązania wszelkich problemów na miejscu.

Firma LG Electronics dąży do zapewnienia idealnego rozwiązania, które spełnia unikalne potrzeby każdego z jej klientów. Każdy hotel ma inne wymagania, a my jesteśmy dumni z tego, że możemy sprostać indywidualnym wyzwaniom stawianym przez każdy obiekt. Nieustannie będziemy nadal wprowadzać innowacje i optymalizować nasze produkty i usługi, aby zagwarantować sukces naszym klientom.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach hotelowych LG: https://www.lg.com/pl/business/hotel
Zadaj pytanie naszemu doradcy: https://strefaklimatyzacji.pl/kontakt/przedstawiciele/