Intuicyjny interfejs łączy się z nowoczesnymi rozwiązanymi, aby poprawić komfort i wygodę użytkowników budynków.

Właściciele firm od zawsze hołdowali dewizie, w myśl której „Klient ma zawsze rację”. Obecnie popularne powiedzenie sprawdza się bardziej niż kiedykolwiek. W cyfrowej rzeczywistości nasze doświadczenia podlegają nieustannej ocenie. Konsument może zrecenzować wizytę w każdym sklepie, kawiarni czy restauracji, wpływając tym samym na wizerunek sieciowy marki i zachęcając właścicieli firm do podnoszenia standardów w walce o zwiększenie jego satysfakcji. Zjawisko oddziaływania na postawę przedsiębiorców nie dotyczy jednak wyłącznie branży gastronomicznej czy rozrywkowej, ale coraz częściej związane jest również z innymi dziedzinami gospodarki, na przykład z wynajmem i zarządzaniem lokalami.

Po pierwsze, klimatyzacja

Większość z nas mieszka i pracuje w klimatyzowanych pomieszczeniach, ale czy naprawdę zdajemy sobie sprawę, jak bardzo jesteśmy zależni od rozwiązań klimatyzacyjnych w naszym codziennym życiu?

Kontrola temperatury wewnątrz pomieszczeń jest jednym z kluczowych czynników decydujących o zadowoleniu najemców. Każdy z nas zna to przyjemne uczucie ulgi, gdy chroniąc się przed niepogodą, wejdzie do ciepłego pokoju w chłodny dzień lub, gdy znajdzie w nim ochłodę w środku lata. Choćby z tych powodów warto postawić na system sterowania klimatyzacją, który zapewni nie tylko intuicyjne działanie, ale również komfort oraz niezawodność.

Wymogi te spełnia system HVAC oparty na pompach ciepła LG, które zostały zaprojektowane w celu maksymalizacji zadowolenia użytkowników. MULTI V 5 został zbudowany tak, aby możliwe było szybkie i łatwe modyfikowanie dowolnego środowiska i osiągnięcie maksymalnego komfortu.

Rozwiązania dedykowane komfortowi

Dzięki innowacyjnemu Dual Sensing Control, który zapewnia możliwie najbardziej wydajną i efektywną pracę zaawansowanego kompresora Ultimate Inverter firmy LG, możemy stale kontrolować temperaturę tak, aby zawsze odpowiadała naszym potrzebom.

To jednak jeszcze nie koniec rozwiązań dedykowanych najwyższemu komfortowi użytkowników. Zakres działania Dual Sensing Control został rozszerzony o szereg innych zaawansowanych funkcji takich jak opóźnione odszraniane, częściowe odszranianie i inteligentne zarządzanie olejem. Wszystko to działa wspólnie z innymi zaawansowanymi komponentami, aby poprawić efektywność systemu.

Gdy wysokie temperatury się kończą, my marzymy o chwilach spędzonych w przyjaznej i ciepłej atmosferze pośród zimowej aury. Nic łatwiejszego. MULTI V 5 wyróżnia się możliwością ciągłego działania w trybie ogrzewania, które zapewnia komfortowe, stabilne środowisko wewnątrz pomieszczeń. Konsumenci na całym świecie wielokrotnie podkreślali swoje preferencje odnośnie do rozwiązań, które umożliwiają nieprzerwaną kontrolę klimatu, przez co wzrosło zainteresowanie urządzeniem LG MULTI V 5.

Intuicyjne sterowanie

Nawet najbardziej trafne funkcje nie byłyby w pełni efektywne, gdyby nie możliwość dokładnego i prostego sterowania nimi. W wielu zaawansowanych rozwiązaniach złożone systemy nie idą w parze z prostymi i intuicyjnymi schematami obsługi dającymi użytkownikom możliwość skorzystania z wszystkich dostępnych korzyści. W przeciwieństwie do nich MULTI V 5 jest wyposażony w nowy interfejs dostępny na dużym 4,3-calowym kolorowym wyświetlaczu LCD. Zarządzanie funkcjami możliwe jest za pomocą przycisku dotykowego, a dobór odpowiednich wartości pracy odbywa się na podstawie odczytów o jakości i temperaturze powietrza podawanych co minutę.

Dzięki zastosowaniu najnowszych ergonomicznych zasad projektowania obsługa zaawansowanego systemu HVAC za pomocą zarówno panelu sterowania, jak i interfejsu operacyjnego, nigdy nie była tak prosta. Ponadto za sprawą zaawansowanej funkcji automatycznego przełączania pomiędzy trybami chodzenia i ogrzewania poziom temperatury utrzymuje się zawsze na ustalonym poziomie.

Zakres precyzyjnej kontroli można dodatkowo rozszerzyć, gdy pomieszczenie jest puste. W takich przypadkach nie następuje całkowite wyłączenie, a udoskonalony system sterowania zapobiega zbytniemu wzrostowi lub spadkowi temperatury, gwarantując komfortowe środowisko osobom ponownie wchodzącym do pomieszczenia.

System starowania zapewnia łatwy dostęp do wszystkich potrzebnych danych, takich jak temperatura i wilgotność w pomieszczeniu, czystości urządzenia, a także poziom zużycia energii w czasie rzeczywistym. Wgląd w te informacje umożliwia zarządzanie zużywaną energią, a raport podający łączny czas pracy urządzenia pomaga ocenić wzorce operacyjne i odkryć czynniki, które odpowiadają za jej marnowanie. A wszystko to, aby wrażenia użytkownika były jeszcze lepsze.

LG liderem innowacji

Ostatnie lata to historia wzrastającej pozycji konsumenta na rynku, który dzięki łatwiejszemu dostępowi do informacji może efektywniej zarządzać swoimi doświadczeniami, a nawet wpływać na zakres i kształt działań przedsiębiorców. Choćby z tego powodu ważne są rozpoznanie jego potrzeb i orientacja na ich spełnienie. Oba elementy realizuje panel sterowania MULTI V 5, który rozpoczyna nową erę w dziedzinie rozwiązań zorientowanych na użytkownika.

Rosnące znaczenie pozycji konsumenta i możliwość opiniowania doświadczeń w czasie rzeczywistym sprawiają, że polityka komunikacyjna firm ulega zmianom. Każdy kij ma jednak dwa końce. Użytkownicy, którzy nie boją wyrazić się swojej negatywnej opinii o usłudze bądź produkcie, nie zawahają się również docenić podmiotów, dokładających wszelkich starań, aby wywołać ich zadowolenie. Traktowanie klienta z szacunkiem wymaga ogromnego zaangażowania, szczególnie w tak ważnej sprawie, jaką jest zarządzanie klimatem w pomieszczeniach.

Firma LG zawsze dbała o dobrą obsługę klienta, a MULTI V 5 jest świadectwem jej technicznego przywództwa. Dzięki imponującej kombinacji najnowocześniejszej technologii i intuicyjnych elementów sterujących MULTI V 5 spełnia oczekiwania dzisiejszych użytkowników w zakresie zarządzania klimatyzacją. Stawiając konsumentów na pierwszym miejscu i kładąc nacisk na wydajność, LG zmienia definicję obsługi klienta w branży B2B.