System klimatyzacji LG Multi Split to wszechstronne rozwiązanie, które z pewnością pozwoli Ci efektywnie zarządzać temperaturą w każdej przestrzeni. Ten rewolucyjny system zapewnia funkcjonalność, elastyczność i wydajność, które mogą zmienić klimat w Twoim domu lub małym biurze. Nowa, jeszcze bardziej kompaktowa obudowa zapewnia maksymalny komfort, jakiego oczekują Państwo od systemu LG, otwierając jednocześnie świat nowych możliwości.

Co oznacza „Multi” w Multi Split LG Multi Split może zapewnić chłodzenie aż do 5 jednostek wewnętrznych z jednej jednostki zewnętrznej. Obsługa wielu jednostek wewnętrznych pozwala na indywidualne monitorowanie i sterowanie jednostkami w wielu pomieszczeniach. Każdy budynek ma swoją unikalną strukturę i potrzeby, a urządzenie Multi Split może zaspokoić potrzeby wielu pomieszczeń jednocześnie. Po dodaniu skrzynki dystrybucyjnej (DB), pojedyncza jednostka zewnętrzna może obsługiwać aż do 9 jednostek wewnętrznych.

Bardziej kompaktowe urządzenie pozwala na elastyczny montaż i wykorzystanie przestrzeni.

Pełna elastyczność Dzięki możliwości podłączenia do 5 jednostek wewnętrznych, Multi Split daje projektantom systemu swobodę i elastyczność. LG oferuje szeroką gamę jednostek wewnętrznych, które są stylowe i zajmują niewiele miejsca, dzięki czemu nie przeszkadzają w aranżacji wnętrza domu lub biura. Niezależnie od tego, czy potrzebne są klimatyzatory naścienne, jednostki kasetonowe, czy nawet kanałowe, konstrukcje jednostek wewnętrznych LG doskonale pasują do każdego wnętrza. Kompaktowa jednostka zewnętrzna jest o 546 mm niższa i o 23% lżejsza, co znacznie ułatwia i uelastycznia proces instalacji. Mniejsza jednostka zewnętrzna uwalnia również przestrzeń na zewnątrz i nie zagradza podwórza ani pomieszczeń biurowych.
Wydajność HVAC Kiedy mówimy o wydajności LG HVAC, nasze nowe sprężarki R1 są na pierwszym miejscu. Sprężarka R1 o konstrukcji przelotowej wału zapewnia bardzo stabilną pracę nawet w warunkach niskiego obciążenia i dodatkowo zwiększa efektywność pracy. Taka konstrukcja zwiększa trwałość samej sprężarki, a dodatkowo ulepszona powłoka Black Fin odporna na korozję wydłuża żywotność Multi Splita. Wysokie wartości klasy SEER i SCOP dowodzą wyjątkowej wydajności sprężarki R1. Zaawansowana regulacja prądu szczytowego pozwala również na obniżenie zużycia energii i kosztów eksploatacji. Do tego dochodzi technologia czujników temperatury i wilgotności, które skracają czas chłodzenia o 33% i ogrzewania o 45%. Wbudowane czujniki PM1.0 w niektóre jednostki (modele z oczyszczaniem powietrza) zapewniają również lepsze oczyszczanie powietrza w celu zapewnienia zdrowszego i bardziej komfortowego środowiska.

Inteligentna łączność Multi Split zwiększa wygodę i wydajność.

Unikalna konstrukcja wału sprężarki R1 zwiększa wydajność i trwałość.

Wygodna łączność zapewniona przez system Multi Split podnosi komfort i wydajność na kolejny poziom. Po podłączeniu do LG ThinQ za pośrednictwem Wi-Fi użytkownicy mogą sterować i monitorować swój system z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Możesz wygodnie korzystać z aplikacji na swoim urządzeniu mobilnym, aby być na bieżąco z wydajnością i działaniem systemu. Ponadto, łączność LGMV (Monitoring View) umożliwia instalatorom lub inżynierom serwisu monitorowanie i diagnozowanie wszelkich problemów z systemem dzięki funkcji monitorowania cyklu pracy i inteligentnego rozwiązywania problemów dostępnych w aplikacji. System LG Multi Split zapewnia komfort, elastyczność i wydajność, rewolucjonizując Twoją przestrzeń w wyjątkowo kompaktowym urządzeniu. Wszechstronność i wydajność systemu Multi Split sprawia, że doskonale nadaje się on do wielu różnych środowisk.
*Produkty i rozwiązania mogą się różnić w zależności od kraju i warunków eksploatacji. Aby uzyskać więcej informacji na temat rozwiązań i produktów, należy skontaktować się z dystrybutorem lub lokalnym biurem LG.