Stworzenie sprzyjającego środowiska dla klientów ma kluczowe znaczenie dla sukcesu każdego sklepu detalicznego. Ale co, jeśli potrzebujesz zarządzać klimatem na niewiarygodnie dużej przestrzeni z setkami sklepów, restauracji, dużych atriów i kin? To osiągnięcie nie tylko wymaga wydajnego systemu HVAC, zdolnego do utrzymania komfortowych temperatur w obiekcie, ale także wymaga zróżnicowanego zestawu rozwiązań, które mogą zaspokoić potrzeby każdej przestrzeni, jednocześnie efektywnie zarządzając kosztami energii.

Komercyjne obiekty, takie jak centra handlowe i supermarkety, mają wyjątkowe potrzeby, które stanowią wyzwanie dla administratorów obiektów, jeśli chodzi o kontrolę klimatu i zużycie energii. Rozwiązania LG HVAC zapewniają klientom różnorodne warianty, kontrolę klimatu, wydajności i zarządzanie energią, których potrzebują, aby odnieść sukces w kompleksach komercyjnych na całym świecie.

Zróżnicowane przestrzenie wymagają różnorodnych projektów, aby sprostać ich potrzebom

Różnorodność w projektowaniu

Estetyka może nie być pierwszą rzeczą, która przychodzi na głowy, gdy myślisz o systemach HVAC, ale w obiekcie takim jak ekskluzywne centrum handlowe design jest ważnym czynnikiem dla każdego najemcy sklepu detalicznego. Jednostki wewnętrzne, takie jak LG ArtCool, kasety 4-stronne DUAL Vane i kasety okrągłe, oferują luksusowe wzornictwo pasujące do nowoczesnych wnętrz sklepów detalicznych. Równie ważna jest różnorodność w działaniu. Duże otwarte supermarkety i punkty gastronomiczne lub atria w centrach handlowych również wymagają rozwiązań o dużej wydajności, które niezawodnie utrzymują chłód w ogromnych przestrzeniach. Dzięki zintegrowanym rozwiązaniom LG HVAC administratorzy obiektów mają różnorodne opcje wydajności i jednoczesnego zarządzania klimatem w wielu różnych przestrzeniach. Mniejsze jednostki zewnętrzne zapewniają również elastyczność konfiguracji instalacji, umożliwiając bardziej efektywne wykorzystanie przestrzeni również poza obiektem komercyjnym.

Zapewnienie klientom komfortu w różnych przestrzeniach to wyjątkowe wyzwanie

 

Duża wydajność dla utrzymania odpowiedniego komfortu

Tworzenie komfortowego środowiska dla kupujących jest niezbędne, aby detalista osiągnął sukces w sprzedaży. Kiedy administrator centrum handlowego współpracuje z LG, może mieć pewność, że ich najemcy będą w stanie zapewnić swoim klientom komfort bez względu na wielkość i konfigurację ich sklepu. Jednocześnie rozwiązanie LG Multi V VRF wraz z centralami wentylacyjnymi i agregatami chłodniczymi zapewnia niezawodną wydajność i precyzyjną kontrolę potrzebną do skutecznego zarządzania klimatem w otwartych przestrzeniach.

Kompleksowe sterowanie sprawia, że systemy HVAC są bardziej efektywne i wydajne

Kontrola efektywności i zarządzanie energią

Jednym z głównych problemów każdego administratora obiektu jest zmniejszenie zużycia energii, a co za tym idzie kosztów. Rozwiązania LG HVAC zapewniają odpowiednią wydajność i zarządzanie energią w celu obniżenia kosztów eksploatacji. Autorska sprężarka inwerterowa Ultimate Inverter firmy LG zastosowana w modelach Multi V 5 zapewnia szerszy zakres pracy do 165 Hz, co poprawia wydajność i niezawodność. Inteligentna kontrola obciążenia Dual Sensing Control wykrywa zarówno temperaturę, jak i wilgotność, zapewniając precyzyjne zarządzanie temperaturą i bardziej komfortowe warunki. Ponadto, agregaty wody lodowej LG Scroll zapewniają również obiektom komercyjnym energooszczędną i przyjazną dla środowiska alternatywę ogrzewania i chłodzenia. Praca ze zmienną prędkością pozwala agregatom LG Scroll Chiller pracować w szerokim zakresie częstotliwości, co ogranicza straty energii, ponieważ jednostki mogą ściśle dopasować moc wyjściową do wymaganego obciążenia. Kompleksowe sterowanie systemem jest jednym z najważniejszych czynników ograniczających zużycie energii i ułatwiających ogólne zarządzanie systemem. Kontrola operacji w czasie rzeczywistym, zdalne monitorowanie i szczegółowe harmonogramy dają administratorom obiektów przewagę w zakresie usprawniania działania systemu i zarządzania energią.

* Produkty i rozwiązania mogą się różnić w zależności od kraju i warunków pracy.