Nowe rozwiązania komercyjnych klimatyzatorów LG to prawdziwa nowinka w branży HVAC, przede wszystkim dzięki kompaktowej jednostce zewnętrznej, która nie ogranicza w osiągnięciu najlepszej wydajności. Nowe uniwersalne agregaty z oferty 2020 mogą być łączone w różnych konfiguracjach w celu zapewnienia komfortowego klimatu w dowolnych przestrzeniach. Od domów i biur, po powierzchnie handlowe i budynki komercyjne, systemy CAC stały się podstawowym rozwiązaniem dla instalacji mieszkaniowych i firm na całym świecie. Jednak teraz to kompaktowe rozwiązanie poszerzyło swój potencjał kombinacji i konfiguracji, oferując bardziej solidne i wszechstronne możliwości systemu klimatyzacji.

Zmodernizowany system klimatyzacji CAC pozwala na bardziej zróżnicowane konfiguracje dla rozmaitych przestrzeni

Różnorodność kombinacji

Każdy budynek ma swoje własne, niepowtarzalne wymagania dotyczące wydajności i konfiguracji systemu w zależności od wielkości, konstrukcji i przeznaczenia samego budynku. Przy planowaniu nowej lub modernizacyjnej instalacji inżynierowie dokładnie zapoznają się z potrzebami i strukturą budynku, aby określić odpowiednią konfigurację systemu.
Urządzenia komercyjne LG CAC pozwalają na szeroki zakres różnorodnych konfiguracji systemu. Wcześniejsze komercyjne systemy klimatyzacji pozwalały użytkownikom na obsługę aż 45 jednostek wewnętrznych z 17 jednostkami zewnętrznymi. Chociaż zapewniało to projektantom systemu i właścicielom budynków wiele możliwości konfiguracji systemów HVAC, rozwiązanie LG zostało zmodernizowane, aby umożliwić obsługę aż 93 jednostek wewnętrznych z zaledwie 5 jednostkami zewnętrznymi poprzez bardziej efektywne konfiguracje urządzeń. Unowocześnienie to nie tylko daje inwestorom więcej opcji, ale również dostarcza bardziej wydajne rozwiązanie klimatyzacyjne, które zwiększa wydajność systemu, zmniejsza ilość miejsca potrzebnego do instalacji i oferuje wiele dodatkowych korzyści.

Nowe jednostki CAC optymalizują efektywność i wydajność systemu

Większe możliwości

Jednostki zewnętrzne CAC są dostępne w szerokiej gamie modeli i wydajności, aby zapewnić klientom bardziej zindywidualizowane rozwiązania spełniające ich potrzeby. Wysokowydajne modele H-Inverter oferują o 17% wyższą wydajność grzewczą w niskich temperaturach otoczenia oraz o 7% wyższą wydajność chłodniczą w warunkach przeciążenia. Instalując standardowe jednostki o szerokim zastosowaniu, obiekty mogą korzystać z dłuższych rur do 85m o szerszym zasięgu działania. Kompaktowe i łatwe w montażu urządzenia optymalnie wykorzystują przestrzeń montażową, oferując jednocześnie rury o długości do 50m. Kompaktowe jednostki zewnętrzne redukują również wysokość całkowitą i powierzchnię o 40%, aby zmaksymalizować wykorzystanie przestrzeni i ułatwić instalację. Każdy z tych modeli jednostek jest dostępny w szerokim zakresie wydajności i zapewnia doskonałą klasę SEER i SCOP w różnych obiektach. LG oferuje również różnorodne i stylowe jednostki wewnętrzne, aby sprostać wymaganiom każdego wnętrza. W połączeniu z centralą wentylacyjną, system CAC okazuje się być bardziej wytrzymałym i wszechstronnym rozwiązaniem dla każdego środowiska.

Funkcje takie jak sprężarka LG R1 sprawiają, że komercyjne systemy LG są optymalnym rozwiązaniem.

Jeszcze lepsze innowacje od LG

Jak w przypadku każdego z rozwiązań HVAC produkcji LG Electronics, jednostki komercyjne oferują innowacje i korzyści, których klienci oczekują od LG. Nowa sprężarka LG R1 o specjalnej konstrukcji pozwala na cichą pracę z optymalną wydajnością. Ta opatentowana hybrydowa sprężarka spiralna LG ma również prostszą, bardziej stabilną strukturę oraz jest bardziej wytrzymała i niezawodna. Inteligentna kontrola Dual Sensing jest w stanie wykryć zarówno temperaturę, jak i wilgotność, aby odpowiednio dostosować temperaturę parowania i zapewnić bardziej komfortowe środowisko z wyższą wydajnością. Technologia czujników systemu LG jest również w stanie wykryć obecność osób w pomieszczeniu lub przestrzeni, aby dostosować ogrzewanie i chłodzenie w zależności od tego, czy przebywają tam ludzie, czy nie. System można również skonfigurować tak, aby regulował przepływ powietrza i osiągał temperatury docelowe w określonych przedziałach czasowych w zależności od liczby osób przebywających w pomieszczeniu. Ponadto, system klimatyzatorów komercyjnych LG może jednocześnie wykrywać temperaturę i ciśnienie w celu szybszej i bardziej precyzyjnej regulacji temperatury. System może być również eksploatowany z bardziej przyjaznym dla środowiska czynnikiem chłodniczym R32. Dzięki aplikacji LG ThinQ i możliwości podłączenia centralnego sterownika, wydajność, komfort i wygoda pracy urządzenia jest nie do zastąpienia.

Niezależnie od tego, czy zarządzasz powierzchnią biurową lub handlową, czy też utrzymujesz swój dom w komfortowych warunkach, klimatyzatory LG CAC dają klientom więcej możliwości.

 

*Produkty i rozwiązania mogą się różnić w zależności od kraju i warunków eksploatacji. Aby uzyskać więcej informacji na temat rozwiązań i produktów, należy skontaktować się z lokalnym biurem LG.