Nowa oferta klimatyzacji i pomp ciepła 2022

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi cennikami na urządzenia klimatyzacyjne (RAC, multi split, CAC) i pompy ciepła Therma V. Nowe cenniki obowiązują od 1 stycznia i zawierają nową ofertę urządzeń na 2022 rok.

Modele klimatyzatorów z serii Deluxe, Artcool, Dualcool z oczyszczaczem czy Standard + zostały wyposażone o dodatkowy etap filtracji – filtr antyalergiczny dla zachowania jeszcze czystszego powietrza i komfortu użytkowników. AirCare Complete System to wieloetapowy proces dla zapewnienia optymalnej czystości wnętrza klimatyzatorów. To bardzo istotne, ponieważ czystość wnętrza klimatyzatora w znacznym stopniu wpływa na czystość wytwarzanego przez niego strumienia powietrza. System Air Care Complete jaki zastosowano m.in w klimatyzatorze Dualcool z oczyszczaczem powietrza składa się z wielu komponentów. Najpierw filtr wstępny zatrzymuje duże cząstki pyłu. Następnie filtr mikropyłowy eliminuje do 99,9% pyłu ultradrobnego1, po czym filtr antyalergiczny zmniejsza zawartość różnych alergenów, takich jak roztocza kurzu domowego, grzyby i pleśnie2. Ponadto funkcja UVnano oraz automatycznego oczyszczania dodatkowo oczyszcza wnętrze urządzenia. UVnano usuwa do 99,99% bakterii z wentylatora3 , dzięki zastosowaniu diod LED wewnątrz obudowy. Z kolei funkcja automatycznego oczyszczania automatycznie usuwa wilgoć z wymiennika klimatyzatora, dzięki czemu środowisko wewnętrzne jest zawsze tak czyste, jak to możliwe.

 

Nowy cennik pomp ciepła Therma V LG na rok 2022 zawiera kilka nowości i znanych już, niezawodnych modeli. Wśród nich wyróżniamy nową pompę Monobloc S, która jest drugą, ulepszoną generacją serii Monobloc pracujących w oparciu o czynnik R32. Jak sugerują słowa „silence” oraz „supreme” Monobloc S charakteryzuje się niskim poziomem hałasu oraz najlepszą wydajnością w typoszeregu Therma V. Połączenie jednostki wewnętrznej i zewnętrznej w jedno urządzenie, umożliwia podłączenie z instalacją wewnętrz domu jedynie rurami wodnymi, eliminując potrzebę instalacji rur chłodniczych. Ponadto wewnątrz jednostki zostały umieszczone elementy hydrauliczne, takie jak płytowy wymiennik ciepła, zbiornik wyrównawczy, pompa wody, czujnik przepływu, czujnik ciśnienia, zawór odpowietrzający i zawór bezpieczeństwa.

R32 Monobloc S zapewnia doskonałą wydajność grzewczą, szczególnie w niskich temperaturach otoczenia, jednocześnie obniżając emisję dwutlenku węgla dzięki czynnikowi R32. Ponadto w ofercie LG Electronics nie zabraknie pomp ciepła typu Hydrosplit w wariancie Hydrobox oraz IWT (zintegrowany zbiornik CWU), które doskonale wpasują się w nowoczesne budownictwo.