LG HVAC Virtual Experience – wirtualny showroom najnowszych rozwiązań firmy

Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii wirtualny showroom pozwala odwiedzającym zapoznać się z szeroką ofertą rozwiązań LG HVAC dla budynków mieszkalnych i komercyjnych.

LG Electronics (LG) prezentuje LG HVAC Virtual Experience: nowy interaktywny salon wystawowy online, dzięki któremu odwiedzający mogą w dowolnej chwili i z dowolnego miejsca poznać bogatą ofertę najwyższej klasy urządzeń HVAC (heating, ventilation, air-conditioning). Platforma daje klientom możliwość komfortowego przeglądania najnowszych rozwiązań firmy zaprezentowanych w wirtualnych przestrzeniach: domowych oraz komercyjnych. Stanowi także źródło informacji o tym, jak urządzenia LG HVAC mogą zwiększać komfort i poprawiać jakość powietrza w pomieszczeniach oraz jak wygląda ich obsługa.

W LG HVAC Virtual Experience odwiedzający mogą wybrać jedną z kilku kategorii indywidualnych i biznesowych: mieszkanie, dom jednorodzinny, biuro, biurowiec, przestrzeń handlowa i hotel. Klienci mogą swobodnie przemieszczać się po wybranym środowisku 3D za pomocą myszy komputerowej lub ekranu dotykowego, korzystając z intuicyjnego menu, aby uzyskać dodatkowe informacje, takie jak dane techniczne, funkcje, filmy o produktach i studia przypadków dla każdego modelu. Nowa wirtualna platforma LG, łatwa w obsłudze i nawigacji, jest doskonałym narzędziem dla klientów, ekspertów i partnerów, którzy chcą tworzyć zdrowsze i bardziej komfortowe przestrzenie wewnętrzne.

Ponadto wirtualny showroom pozwala odwiedzającym zajrzeć za kulisy, aby poznać szczegóły i technologie urządzeń LG. Po naciśnięciu ekranowych przycisków Airflow (przepływ powietrza) i Piping (instalacje) odwiedzający mogą dowiedzieć się, jak powietrze przemieszcza się w klimatyzatorze lub oczyszczaczu powietrza oraz jak wygląda przepływ wody i czynnika chłodniczego w urządzeniach. Można również wirtualnie przełączać tryby pracy klimatyzatora i obserwować, jak zmienia się przepływ powietrza w poszczególnych modelach. Oprócz rozwiązań technologicznych, w wirtualnym showroomie można także obejrzeć projekty wszystkich produktów i przekonać się, jak ich design wpisuje się w różne wnętrza.

LG HVAC Virtual Experience to platforma, która pozwala odwiedzającym dokładnie zrozumieć najnowsze, zoptymalizowane rozwiązania klimatyzacyjne i grzewcze firmy do różnych rodzajów pomieszczeń i dowiedzieć się, które produkty są najlepiej dostosowane do ich konkretnych potrzeb. Widać również zaangażowanie firmy LG na rzecz zapewnienia zrównoważonej przyszłości i nacisk na innowacyjne technologie LG, takie jak energooszczędna sprężarka R1 oraz sprawne przejście firmy na przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R32.

Firma LG od wielu lat dostarcza w Europie wysoce wydajne i przyjazne dla środowiska produkty HVAC i niezmiennie wychodzi naprzeciw potrzebom klientów na całym kontynencie poprzez swoje zaawansowane, ekologiczne rozwiązania do użytku domowego i komercyjnego.

Każdy, kto chciałby odkryć najnowsze technologie firmy w zakresie komfortu środowiskowego w pomieszczeniach, może odwiedzić LG Virtual HVAC Experience na komputerze lub smartfonie.

„LG Virtual HVAC Experience to doskonały sposób na poznanie naszych najnowszych rozwiązań z dowolnego miejsca i w dowolnej chwili” powiedział James Lee, dyrektor jednostki biznesowej Air Solution w LG Electronics Home Appliance & Air Solution Company.

„Będziemy nadal nieustannie pracować nad tworzeniem produktów HVAC, które nie tylko podnoszą komfort w domach i firmach, ale są również lepsze dla użytkowników, środowiska i przyszłości naszej planety.”