LG Electronics oferuje bogatą gamę klimatyzatorów takich, jak: pokojowe, kasetonowe, kanałowe, przypodłogowo-sufitowe oraz podstropowe. Zróżnicowana oferta dostępnych jednostek wewnętrznych i zewnętrznych pozwala na stworzenie ponad dwóch tysięcy kombinacji, dając tym samym możliwość instalacji klimatyzacji w dowolnym wnętrzu.

Klimatyzatory pokojowe firmy LG Electronics charakteryzuje wysoka wydajność, jak również łatwość obsługi oraz bezawaryjna praca. Ponadto jednostki LG emitują bardzo niski poziom hałasu, nawet podczas bardzo intensywnego nawiewu powietrza. W trakcie pracy w trybie nocnym klimatyzatory schodzą do najniższego na świecie poziomu – 17 dB, gwarantując przez to użytkownikom spokojny i niczym niezmącony sen.

Aby zapewnić użytkownikom klimatyzacji LG zdrową i przyjazną atmosferę, jednostki te zostały wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie oczyszczania powietrza. System filtrów gwarantuje usunięcie z powietrza wszelkich wirusów, alergenów, kurzu oraz wielu innych szkodliwych substancji mogących znajdować się w powietrzu.

Urządzenia marki LG Electronics to nie tylko bardzo dobre parametry techniczne, ale także doskonały wygląd, który pozwolił na zdobycie przez firmę LG Electronics wielu prestiżowych nagród w kategorii designu, jak między innymi: Red Dot Design Award, International Forum Design czy też Good Design Mark.
Komercyjne klimatyzatory LG, wyposażone w zaawansowaną technologię inwerterową, są bardzo wydajne, ekonomiczne oraz ciche. Firma LG proponuje swoim Klientom następujące rodzaje urządzeń:

• klimatyzatory kasetonowe, które mają uniwersalne zastosowanie; mogą być montowane między innymi w takich pomieszczeniach, jak restauracje, hotele, biura lub sale konferencyjne; ich mocną stroną jest estetyczny wygląd oraz szereg użytecznych funkcji;
• klimatyzatory kanałowe ukrywane są w suficie, przez co doskonale pasują do wszelkich budynków użyteczności publicznej; instalacja tego rodzaju klimatyzatorów jest elastyczna i niezależna od rozłożenia opraw świetlnych czy rozmieszczenia przestrzennego pokoi;
• klimatyzatory podstropowe i przypodłogowo-sufitowe dają dużą swobodę przy wyborze miejsca ich montażu; jednostki wewnętrzne mogą być z powodzeniem umieszczane zarówno na podłodze, jak i na ścianie pod sufitem.