Istnieje wiele mitów odnośnie tego, jaki jest wpływ klimatyzacji na zdrowie ludzi. Żyjemy w czasach, które zdominowały wszechobecne informacje o jakości powietrza, obecności smogu w dużych miastach i groźnych alergiach. Warto poznać prawdę na temat klimatyzatorów, i raz na zawsze potwierdzić, iż klimatyzatory dla alergików, oraz ogólnie dla naszego zdrowia nie stanowią zagrożenia. Zagrożeniem jest ich nieodpowiednie używanie.

Klimatyzacja a alergia

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, czym może być klimatyzacja dla alergików, jeśli nie jest odpowiednio dobrana pod względem jakości zastosowanych filtrów i skuteczności oczyszczania powietrza. Dlatego też warto sięgnąć wtedy po sprawdzony sprzęt, stworzony na bazie badań i nowoczesnych podzespołów. Idealnym rozwiązaniem jest klimatyzator z filtrem antyalergicznym, zwalczający nie tylko potencjalne zagrożenia w postaci grzybów, kurzu ale i wirusów. LG posiada szereg rozwiązań charakterystycznych dla najlepszych produktów związanych z pojęciem: klimatyzacja antyalergiczna. Klimatyzatory ścienne LG (Artcool, Prestige, Deluxe) to najwyższy standard w walce z zanieczyszczeniem powietrza poprzez niezwykle wydajne podwójne filtrowanie i sterylizację z bakterii dzięki jonizatorowi Plasmaster Ionizer stosowanym w tych urządzeniach. Zanim więc zdecydujemy się na klimatyzator przenośny dla alergika poszukajmy bardziej komfortowego rozwiązania dla całej rodziny.

Wybierzmy urządzenie, które zadba nie tylko o właściwą wilgotność, temperaturę ale również o jakość powietrza, którym oddychamy.

Plasmaster Ionizer – Jak to działa.

 

 

Klimatyzacja a zdrowie                       

Można śmiało stwierdzić, że właściwie dobrana i używana klimatyzacja, nasze zdrowie w pracy czy w domu to dwie nierozłączne rzeczy. Mitem jest, iż jedno drugiemu szkodzi. Jak zawsze prawda obnaża nasze niedoskonałości, bo wybierając urządzenie najwyższej klasy nie powinniśmy zapominać o jego systematycznym czyszczeniu, a także o serwisowaniu wedle zaleceń no i na końcu – właściwym ustawianiu temperatur, nawiewu itp. Te nawyki dają nam efekt zdrowego i komfortowego powietrza w każdym pomieszczeniu. LG od lat dba o zdrowie swoich klientów, obalając mit, iż klimatyzator z filtrem antyalergicznym to luksus. Teraz to standard, szczególnie gdy mowa o takich urządzeniach LG w dziale klimatyzacji. Alergia nie stoi na przeszkodzie by cieszyć się z posiadania i użytkowania tego typu urządzenia w domu. Bezpieczeństwo i higiena użytkowania wpisana jest w ofertę. Mówimy tu o luksusie, na który nas stać szczególnie gdy przede wszystkim pomyślimy o zdrowiu.