Większość użytkowników mniejszych mieszkań czy większych kawalerek zastanawia się, jaki wybrać klimatyzator na 50 m2. Który klimatyzator byłby najefektywniejszy do małych powierzchni. Wydajny i oszczędny, jednocześnie stanowiący idealne rozwiązanie często uzupełniające a nie dominujące wystrój małego metrażu. Wymarzonym rozwiązaniem w tym przypadku jest klimatyzacja typu split, która dodatkowo podkreśli wystrój i doskonale wtopi się, niezauważalnie i elegancko zdobiąc ścianę. Takim rozwiązaniem jest klimatyzator LG ArtCool Gallery.

Zazwyczaj klimatyzacja niesłusznie kojarzona jest z dużymi domami, często jednorodzinnymi budynkami. Szukając rozwiązania dla siebie patrzymy na przykład na standardowo wyglądające duże podzespoły, które dominują daną część mieszkania i z daleka się wyróżniają. Jednak co zrobić, gdy interesują nas rozwiązania bardziej wpasowujące się w otoczenie, gdy szukamy klimatyzatorów dyskretnych lub mniej „inwazyjnych” dla wystroju? Świetnym rozwiązaniem tego typu jest zastosowanie jednostki LG ArtCool Gallery, jeśli interesuje nas klimatyzacja w bloku w mieszkaniu o powierzchni 50 m2 lub po prostu mniejszym lokalu o powierzchni, w której każdy mebel jest niezwykle przemyślanym elementem dekoracji.

Wybór ArtCool Gallery to postawienie na stylowy design, który ukrywa prawdziwą funkcjonalność pod obrazem, i który sami możemy sobie wybrać. Wystarczy wybrać własną grafikę i umieścić w klimatyzatorze, a ten stanie się ozdobą, plakatem, zdjęciem które nam się podoba. Nikt już nie musi nam mówić jak ma wyglądać nasz klimatyzator. Dawno skończyły się czasy, iż klimatyzacja do mieszkania 50 m2 lub podobnego obiektu małej kubatury jest wyjątkiem, raczej dzięki tego typu produktowi wyjątkowo zdobi nasz salon, pokój dzienny czy sypialnię.

Inna sprawa to parametry, jego niewielkie rozmiary i wyjątkowo cienka obudowa (SxWxG:.600x600x145 mm). Warto sprawdzić też zużycie prądu, wydajność i wytrzymałość, by się przekonać że LG ArtCool Gallery nie jak tymczasowe rozwiązania typu klimatyzator przenośny do 50 m2.. To rozwiązanie w pełni spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Oczywiście zanim poznamy koszt klimatyzacji w mieszkaniu, przygotujmy się sprawdzając jak przekłada się to w dłuższym czasie i w porównaniu do innych rozwiązań na oszczędność energii oraz czym jest wydajność urządzeń markowych w porównaniu do tańszych substytutów. Opłaca się postawić na design, najnowszą technologię i jakość potwierdzoną właściwymi usługami serwisowymi, by nie przepłacać w dalszej eksploatacji urządzenia. Jeśli mówimy o przykładowym klimatyzatorze do mieszkania 50 m2, pomyślmy o czymś więcej niż urządzeniu. Sprawmy sobie przy okazji design, który cieszy oczy i „przy okazji” zadba o domowy klimat pod każdym względem.