Czystsze powietrze dzięki kasetom

Dual Vane od LG

Utrzymanie bezpiecznego i zdrowego środowiska poprzez skuteczne oczyszczanie powietrza nigdy nie było ważniejsze niż dzisiaj. Zapewnienie czystego, świeżego powietrza w naszych domach i biurach stało się niezbędne. Ale jak możemy jednocześnie efektywnie zarządzać klimatyzacją i oczyszczaniem powietrza? Rozwiązania LG do oczyszczania powietrza dostępne w jednostkach kasetonowych 1 i 4-stronnych zapewniają nam komfort, gwarantując jednocześnie wygodne i skuteczne oczyszczanie powietrza. Przyjrzyjmy się, jak oczyszczanie powietrza LG pomaga nam utrzymać zdrowsze środowisko.

Większy zasięg oczyszczania zapewnia wysokiej jakości powietrze w każdym zakątku przestrzeni

Doskonałe oczyszczenie

Oczyszczanie powietrza ma kluczowe znaczenie dla naszego zdrowia i bezpieczeństwa w naszych domach, biurach, szkołach oraz w wielu miejscach, w których przebywamy w ciągu dnia. Chociaż jednostki wewnętrzne LG, w tym kasety 1 i 4-stronne są znane ze zróżnicowanego i wydajnego przepływu powietrza, oferują też skuteczne oczyszczanie powietrza nawet w dużych przestrzeniach. Zestaw do oczyszczania powietrza LG jest w stanie oczyścić powietrze na powierzchni 147m2.

5-stopniowy system filtracji LG

5-stopniowa filtracja powietrza LG certyfikowana przez TUV w zakresie usuwania drobnego pyłu PM1.0 oraz eliminowania kurzu i wirusów z powietrza. Testy CFD pokazują również, że 90% drobnego pyłu można usunąć z powietrza w ciągu 30 minut. Dzięki temu systemy oczyszczania powietrza LG mogą szybko i skutecznie oczyścić powietrze w każdym zakątku pomieszczenia. Ponieważ wnętrze systemu oczyszczania powietrza również musi być higieniczne, aby zapobiec tworzeniu się pleśni, na wewnętrzne elementy kaset 1 i 4-stronnych nakładana jest antybakteryjna powłoka Safe Plus. Ten dodatkowy akcent zapewnia jeszcze czystsze powietrze pochodzące z jednostek wewnętrznych.

Kompleksowa kontrola sprawia, że oczyszczanie powietrza jest łatwiejsze i skuteczniejsze

Wygoda w oczyszczaniu powietrza

Systemy oczyszczania powietrza LG są nie tylko skuteczne, ale także wygodniejsze. Kompleksowe rozwiązanie sterujące jest kluczem do wydajności każdego systemu, a komunikacja z LG ThinQ zapewnia dostęp w czasie rzeczywistym do systemu oczyszczania powietrza. Dane o jakości powietrza są przesyłane do sterowników, dzięki czemu użytkownicy mogą zobaczyć aktualną jakość powietrza w swoim domu lub biurze i zarządzać oczyszczaniem powietrza zgodnie z potrzebami przestrzeni. Aplikacja LG ThinQ umożliwia również użytkownikom dostęp do systemu HVAC w celu monitorowania i kontrolowania każdego aspektu systemu z dowolnego miejsca, w tym kontroli jakości powietrza.

Niewielka wysokość kaset 1-stronnych LG sprawia, że montaż jest łatwiejszy i bardziej elastyczny

Smukła konstrukcja kaset 1 i 4-stronnych LG sprawia, że instalacja jest wygodniejsza i bardziej elastyczna. Te łatwe w montażu jednostki pozwalają na bardziej zróżnicowane projekty wnętrz i ułatwiają montaż technikom pracującym w terenie. Nasz filtr sprawia, że konserwacja jest jeszcze łatwiejsza, ponieważ można go po prostu wyjąć, umyć w wodzie i zainstalować w ciągu kilku minut.

Niezależnie od tego, czy jest to dom, biuro, szkoła czy centrum handlowe, oczyszczanie powietrza z LG zapewnia najlepszą możliwą jakość powietrza i sprawia, że jest wygodniejsze niż kiedykolwiek. Poznaj to, co najlepsze z obu światów dzięki wydajnej klimatyzacji i niezrównanemu oczyszczaniu powietrza.

*Ceny, promocje i dostępność mogą się różnić w poszczególnych sklepach stacjonarnych i internetowych.. Ceny mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Ilość produktów jest ograniczona. Zapytaj sprzedawców detalicznych o aktualną cenę i dostępność.