Ahead of the Expected:
Rozwiązania LG HVAC bohaterami nowego filmu marki

Niewidoczne, niewspominane i często niedoceniane rozwiązania w zakresie ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji (HVAC) to ważni bohaterowie współczesnego życia, którzy wnoszą komfort cieplny i świeżość do najróżniejszych wnętrz. Rozwiązania HVAC idealnie wtapiają się w tło i utrzymują powietrze w naszych domach, biurach, szpitalach, hotelach, centrach handlowych – i wszędzie indziej – przyjemnie chłodne latem, cudownie ciepłe zimą, a ponadto świeże i zdrowe przez cały rok.

Pierwszoligowy gracz na globalnym rynku HVAC

Od ponad pół wieku firma LG Electronics (LG) jest wiodącym innowatorem w dziedzinie komercyjnych rozwiązań HVAC, wspierając swoich klientów w rozwoju poprzez dostarczanie im zaawansowanych technologicznie produktów. Dzięki innowacyjnemu asortymentowi, solidnym podstawom badawczo-rozwojowym i ponad 50 akademiom zlokalizowanym na całym świecie oraz uznawanym jako ośrodki kształcące wysoko wykwalifikowanych ekspertów firma umacnia swoją pozycję w branży, oferując pełną gamę optymalnych rozwiązań obejmujących niemal każdy sektor.

Przewaga dzięki integracji, zaangażowaniu i specjalistycznej wiedzy

Aby zaprezentować wartość, jaką wnosi do przedsiębiorstw na całym świecie, a także podzielić się swoją wizją bardziej zrównoważonej przyszłości, firma LG opublikowała niedawno nowy film zatytułowany „Wyprzedzamy oczekiwania” („Ahead of the Expected”).

Utrzymany w dynamicznym rytmie, w szybkim tempie przedstawia widzom część niesamowitych wartości, jakich dostarczają rozwiązania LG HVAC. Podkreśla również, w jaki sposób LG wzmacnia pozycję swoich klientów, zapewniając im niezrównany poziom integracji, zaangażowania i specjalistycznej wiedzy.

Zintegrowane rozwiązania firmy LG wykorzystują najnowsze technologie, aby zapewnić wysoką wydajność i większą efektywność operacyjną, co prowadzi do obniżenia całkowitych kosztów ich posiadania. Zaangażowanie firmy LG na rzecz klientów widoczne jest również w bogactwie oferowanych przez nią usług, od doradztwa poprzez projektowanie systemów aż po serwis. Wszystkie te usługi są wykonywane przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Zaangażowaniu LG w tworzenie zrównoważonej przyszłości poprzez przyjazne dla środowiska produkty HVAC towarzyszy dążenie i zdolność do maksymalizowania wartości dla klientów dzisiaj i przewidywania, czego będą potrzebować jutro.
Dzięki eksperckiej wiedzy i doświadczeniu LG jest w stanie sprostać unikalnym wymaganiom każdej firmy, dostarczając rozwiązania, które gwarantują świeże, czyste powietrze w pomieszczeniach i są dostosowane do specyficznych wymagań każdego budynku lub obiektu.
Mimo że rozwiązania klimatyzacyjno-grzewcze LG są najczęściej poza zasięgiem naszego wzroku i myśli, towarzyszą nam codziennie, wykonując swoje zadanie – czyli czyniąc nasze życie wygodniejszym, niezależnie od tego czy śpimy, jemy, pracujemy, robimy zakupy, czy po prostu odpoczywamy i dobrze się bawimy. Zobacz nowy film LG „Wyprzedzamy oczekiwania” („Ahead of the Expected”) tutaj.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach biznesowych LG Air Solution