Firma LG postanowiła po raz kolejny nagrodzić klientów kupujących produkty LG poprzez zorganizowanie specjalnej wiosennej akcji promocyjnej – ‘Wygraj wymarzone wakacje’, prowadzonej w ramach programu lojalnościowego Liga Graczy.

 

LG Electronics już blisko 3 lata prowadzi program partnerski Liga Graczy dedykowany dla instalatorów urządzeń klimatyzacyjnych. Kupując urządzenia klimatyzacyjne LG można zyskać podwójnie, ponieważ nie tylko nabywa się najwyższej jakości produkty w dobrych cenach, ale dodatkowo każdy produkt LG premiowany jest punktami, które można w dowolnym momencie wymienić na atrakcyjne nagrody.

 

Dodatkowo od 1 marca ruszyła nowa promocja ‘Wygraj wymarzone wakacje’, w której nagrodą główną jest wyjątkowy wyjazd na Majorkę. Termin wyjazdu jest przewidziany na przełomie lipca i sierpnia 2015 r. Szczegóły promocji znajdują się w regulaminie akcji dostępnym dla zalogowanych użytkowników.

 

 

Program Liga Graczy prowadzony przez platformę www.ligagraczy.lge.pl przeznaczony jest dla instalatorów, dokonujących zakupów produktów LG u autoryzowanych dystrybutorów. Program dodatkowo nagradza najaktywniejszych uczestników poprzez liczne dodatkowe akcje promocyjne.