Akademia Klimatyzacji LG to międzynarodowy projekt, którego celem jest stałe podnoszenie kwalifikacji wśród specjalistów i profesjonalistów branży klimatyzacyjno – grzewczej poprzez organizację cyklicznych szkoleń i spotkań. W Polsce, firma LG Electronics posiada 4 Akademie Klimatyzacji: w Warszawie, Wrocławiu, Gdyni i Chorzowie.

 

Zgłoś się na szkolenie już dziś, zapisy on-line, bezpłatne szkolenia >>

 

Wszystkie ośrodki oferują w pełni wyposażone sale wykładowe oraz sale zajęć praktycznych, w których zainstalowane zostały: klimatyzatory serii ArtCool Inverter, systemy Multi Inverter, systemy klimatyzacji Multi V, pompy ciepła Therma V, moduły grzewcze Hydro Kit oraz systemy oświetlenia LED i PLS. Taki układ pozwala pozyskaną wiedzę na temat najnowszych trendów i rozwiązań technicznych w dziedzinie klimatyzacji i ogrzewania, uzupełnić o zajęcia montażowo – serwisowe. Szkolenia są prowadzone przez profesjonalistów dla profesjonalistów: dystrybutorów, handlowców, projektantów, instalatorów, serwisantów branży HVAC. Zdobyte nowe kwalifikacje zawodowe potwierdzone są odpowiednimi certyfikatami.

 

Nowy, jesienny sezon w Akademii LG rozpoczął się zmianą wizerunkową – od września akademia ma nowe logo, które nawiązuje do zmienionego podstawowego logo LG.

 

ZAKRES SZKOLEŃ TECHNICZNYCH LG

Tematyka specjalistycznych szkoleń produktowych (techniczno-serwisowych) i projektowych pozostaje bez zmian. Nowością będzie szkolenie z umiejętności miękkich skierowane do kadry menedżerskiej.

 

Zapraszamy do zapoznania się z tematyką szkoleń, które będą prowadzone w Akademii Klimatyzacji LG w sezonie jesiennym 2015:

·         RAC – Klimatyzatory pokojowe. Szkolenie autoryzacyjne dla instalatorów, serwisantów. Poziom podstawowy.

·         CAC – Klimatyzatory komercyjne i multi. Szkolenie autoryzacyjne dla instalatorów, serwisantów. Poziom podstawowy.

·         Multi V SYSTEM – Szkolenie wprowadzające do systemów Multi V (opis systemów, zasada ich działania oraz poprawnego doboru).

·         Multi V INSTALACJE – Szkolenie z zakresu montażu systemów Multi V.

·         Multi V PARTNER – Szkolenie z zakresu instalacji i serwisowania systemów klimatyzacji Multi V. Szkolenie dedykowane wyłącznie dla dystrybutorów i partnerów handlowych LG posiadających podpisaną umowę serwisową.

·         LGMV – program serwisowy. Szkolenie dla serwisów posiadających program serwisowy LGMV.

·         LATSCAD – program doboru urządzeń oraz projektowania przy użyciu programu AUTO CAD. Szkolenie dla projektantów.

Na szkolenia techniczne zapraszamy partnerów handlowych, projektantów, instalatorów oraz serwisantów.

Szkolenia dla instalatorów i serwisantów kończą się przyznaniem imiennego certyfikatu „Autoryzowanego Instalatora LG” ważnego przez 12 m-cy. Szkolenia odbywają się w godzinach 9.00–16.00 w terminach wyznaczonych w kalendarzu szkoleń w poszczególnych ośrodkach: Chorzów, Gdynia, Warszawa, Wrocław. W przerwie zajęć zapraszamy uczestników na lunch. Aktualny harmonogram szkoleń oraz formularz zgłoszenia uczestnictwa są dostępne na stronie www.strefaklimatyzacji.pl/akademia . Szkolenia są bezpłatne.

 

AKADEMIA MENADŻERA LG

Nowością w sezonie jesiennym jest cykl szkoleń realizowanych w ramach Akademii Menadżera LG.

W ramach tego projektu szkolenia są prowadzone przez profesjonalnych trenerów z firmy szkoleniowej PASJA Grupa Dobrych Trenerów. Szkolenia w ramach nowego cyklu mają charakter biznesowy i są skierowane do kadry menadżerskiej Partnerów Biznesowych LG. Głównym celem  szkoleń jest kształtowanie warsztatu zawodowego i wspieranie rozwoju osobistego. Szkolenia obejmują wiedzę teoretyczną  oraz przede wszystkim zajęcia praktyczne. 

 

Firmy zainteresowane szkoleniem w ramach Akademii Menadżera LG – prosimy o kontakt z regionalnym opiekunem LG. 

 

Zakres tematyczny szkoleń Akademii Menadżera LG obejmuje zagadnienia:

-rozwój umiejętności przywódczych przydatnych w kierowaniu zespołem pracowników

-doskonalenie umiejętności budowania własnego autorytetu

-umiejętność stosowania narzędzi zarządzania i motywowania

-nabycie umiejętności związanych z efektywną komunikacją interpersonalną w relacjach biznesowych

-umiejętność kreowania własnej osoby na lidera grupy i wzrost samo motywacji

-umiejętność stosowania właściwego stylu komunikacji ze współpracownikami

-unikanie zagrożeń wynikających z niewłaściwego delegowania odpowiedzialności

-zrozumienie procesów związanych z tworzeniem i działaniem zespołu pracowników

-inspiracja do pracy nad sobą w kontekście stawania się liderem

-umiejętne stosowanie narzędzi zarządzania i motywowania.

 

Zapraszamy na szkolenia organizowane przez Akademię Klimatyzacji LG!