LG zaprasza na Targi ENEX!

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska LG podczas jednego z najważniejszych wydarzeń branżowych – XXV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX 2023 – odbywających się w dniach 8-9 marca br. w Kielcach.

Będziemy na Państwa czekać w Pasażu Energetycznym GLOBEnergia MiastOZE na stoisku numer E-37. Zaprezentujemy na żywo nasze najnowsze urządzenia, w tym ekologiczne pompy ciepła typu powietrze-woda Therma V oraz przedstawimy innowacyjne rozwiązania zastosowane w urządzeniach. Będą mogli Państwo również porozmawiać z naszymi ekspertami, którzy szczegółowo odpowiedzą na wszelkie pytania oraz przedstawią aktualną ofertą produktową.

Zachęcamy też do wzięcia udziału w XVI Forum Pomp Ciepła, które odbędzie się pierwszego dnia targów. Nasz przedstawiciel – Jan Zagrajczuk, Therma V Sales Manager – wygłosi podczas niego prelekcję na temat porównania efektywności pomp ciepła na tle innych źródeł energii w zależności od systemów dystrybucji ciepła.
Udział w forum jest bezpłatny, wymagana jest wcześniejsza rejestracja uczestników (link do rejestracji: https://tinyurl.com/ymz3acmr)

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji:

miastoze.pl
targikielce.pl/enex