W drugiej połowie września br. LG Electronics zaprosił grupę projektantów oraz instalatorów do głównej siedziby firmy LG w Korei Południowej. W bogatym programie wyjazdu znalazły się m.in.  wizyta w fabryce, centrum badawczym, obiektach referencyjnych LG oraz zwiedzanie jednego z najstarszych miast świata – Seulu.

 

Najważniejszym punktem wyjazdu była wizyta w jednej z najnowocześniejszych fabryk LG na świecie usytuowanej w mieście Changwon. W fabryce goście mogli zobaczyć pełen cykl produkcyjny  agregatów VRF – LG Multi V serii IV, czyli urządzeń, którymi nasi gości byli najbardziej zainteresowani. Pełen przekrój oferty urządzeń klimatyzacyjnych oferowanych przez LG uczestnicy mogli zobaczyć w gigantycznym showroom’ie –  LG Whisen Park oraz w LG Seocho R&D Campus, czyli w centrach szkoleniowo-badawczych w Seulu. Dodatkową atrakcją wyjazdu była wizyta w kilku prestiżowych obiektach referencyjnych LG, wyposażonych w systemy klimatyzacji LG  – m.in. grupa mogła zobaczyć aktualnie piąty najwyższy budynek na świecie, 123-piętrowy –  Jamsil Lotte World Tower w Seulu, który zostanie oddany do użytku już w przyszłym roku.

 

Obok części oficjalnej agendy był również czas na zwiedzanie najpiękniejszych zabytków Korei Południowej oraz poznanie fascynującej kultury, tradycji oraz, przede wszystkim – egzotycznej kuchni tej części świata. Dziękujemy wszystkim uczestnikom tego wyjazdu za wspólnie spędzony czas!