Od kilku lat możemy zaobserwować rosnący trend w Polsce ekologicznych i energooszczędnych domów. Coraz częściej wybieramy ciepłe i ekologiczne domy, standardowe budownictwo idzie w odstawkę gdy pojawia się szansa na przyjazny środowisku dom, którego zaletą jest oszczędność.

Jednak zarówno projektowanie jak i samo budowanie ciepłych i ekologicznych domów idzie zdecydowanie lepiej, gdy eksperci jednoczą siły. W tym przypadku można być spokojnym. Sprawdzony producent domów prefabrykowanych Zimmermann-Haus wszedł we współpracę z LG, stawiając na nowoczesne rozwiązania. Profesjonaliści z firmy Zimmermann-Haus  są znani z realizacji najwyższej klasy. Ich domy to nowoczesne, niskoenergetyczne budynki, posiadające 25 lat gwarancji jakości, z których każdy wyposażony jest w pompę ciepła (7kW lub 9kW) LG Split THERMA V.

To świetna wiadomość dla wszystkich planujących w najbliższym czasie budowę własnego domu, stawiających przede wszystkim na ekologię oraz co istotne, oszczędność energii. To współpraca, która nabywcom gwarantuje także bezpieczeństwo i komfort, spełniając marzenia o wymarzonym miejscu do życia.

Zobacz jak może wyglądać Twój idealny dom: https://lnkd.in/edahAZK