Pompa ciepła Therma V R32 ze zintegrowanym zbiornikiem cwu. Gdy szukasz nowoczesnej pompy, która zapewni oszczędną eksploatację.

Szukasz wyjątkowego rozwiązania do ogrzewania, chłodzenia i źródła ciepłej wody użytkowej? Mamy coś takiego! To rozwiązanie warte swojej ceny. Nowość w asortymencie LG Electronics – pompa ciepła powietrze – woda, której warto się przyjrzeć z bliska.

Doświadczenie pokazuje, że tańsze urządzenia w praktyce oznaczają kłopoty dla użytkownika. Zaczynając od niskiej wydajności, poprzez wysoką awaryjność czy brak gwarancji. Co, jeśli dobór takiej pompy ciepła nie sprawdzi się w działaniu, będzie wymagał dodatkowych napraw związanych z jego działaniem i serwisem? Jak tego uniknąć? Najlepiej  zdecydować się na pompę ciepła, za którą stoi gwarancja jakości, najwyższej technologii i doświadczenia.

Spójrzmy na najnowszą pompę ciepła Therma V R32 IWT firmy LG. To prawdziwa inwestycja w komfort i funkcjonalność Twojego domu. 

Koszty eksploatacji pompy ciepła – oszczędność prądu, niższe rachunki.

LG Therma V do ogrzewania, chłodzenia i ciepłej wody użytkowej to pompa ciepła typu powietrze-woda o niskim zużyciu energii elektrycznej. Zastosowana technologia wykracza poza zwykłe normy stosowane w klimatyzacji i ogrzewaniu. To oznacza, że koszty eksploatacyjne pompy ciepła, a tym samym Twoje rachunki za prąd mogą być niższe w porównaniu z poprzednimi rozwiązaniami. Warto dodać, że dzięki technologii opartej na czynniku chłodniczym R32, LG Therma V to produkt przyjazny środowisku.

W skrócie oznacza to, iż Therma V R32 IWT wyposażona w dedykowaną sprężarkę R1 typu scroll, oferuje zaawansowaną wydajność i niezawodność, przy  zastosowaniu czynnika chłodniczego R32. W rezultacie osiąga lepsze wyniki zużycia energii przez pompę ciepła i jednocześnie posiada niezwykłą trwałość.

Warto się przyjrzeć poniższym danym, by głębiej przeanalizować samo działanie pompy w praktyce.

Ekonomiczny i ekologiczny?

Nasz produkt jest przyjazny dla środowiska, ponieważ zadbano by posiadał o 68% niższy wpływ na tworzenie efektu cieplarnianego niż konwencjonalne pompy, pracujące w oparciu czynnik chłodniczy R410A. R32 wykorzystywany w naszych pompach jest ekologiczny i jednocześnie ekonomiczny.

Nowoczesny design Therma V R32 IWT to oszczędność miejsca i łatwość instalacji.

Nowoczesny design i oszczędność miejsca

Każde nowe urządzenie w naszym domu, to kolejny element układanki, na którą składa się otoczenie, w którym przebywa nasza rodzina. To, co wyróżnia Therma V R32 IWT, to zintegrowany zbiornik na ciepłą wodę użytkową, opcjonalny zbiornik buforowy i inne elementy hydrauliczne z jednostką wewnętrzną. Therma V R32 IWT nie wymaga instalacji dodatkowego zbiornika. Zmniejszenie wymiarów o 19% i masy o 39% w porównaniu z poprzednimi modelami to więcej wolnej przestrzeni dla nas i, co warto zaznaczyć – łatwiejszy dostęp do samej pompy jeśli chodzi o instalację czy rutynową konserwację.

Ta elegancka i minimalistyczna konstrukcja pozwala jednostce wewnętrznej wtopić się w wystrój każdego wnętrza. Jednostka wewnętrzna THERMA V R32 ze zintegrowanym zbiornikiem może być instalowana w wielu pomieszczeniach wewnętrznych, w tym w pomieszczeniu gospodarczym, pralni, garażu lub kuchni.. Wbrew powszechnym opiniom, pompa, podobnie jak pralka czy lodówka, może być po prostu ładna, a gdy chodzi o klimat i wystrój naszej prywatnej przestrzeni na co dzień, to bardzo ważna cecha. Nie bagatelizujmy tego!

Wygodna i szybka regulacja temperatury w poszczególnych częściach domu.

Wielozadaniowość, pełna kontrola. Jak działa pompa ciepła powietrze-woda?

Therma V R32 IWT pozwala Ci dzielić dom na kilka stref, jednocześnie regulując osobno temperaturę w każdej z nich. Dzięki rozwiązaniom LG ThinQ kompleksowo sterujesz i monitorujesz działanie systemu w całym budynku. Podobnie jak wszystkie urządzenia LG, Therma V R32 IWT może zsynchronizować się z aplikacją na telefon komórkowy. Obsługa całości jest intuicyjna i niezwykle prosta. To oszczędność czasu i nerwów, gdy oczekiwania każdego z domowników są duże.

Sterujesz pompą ciepłą w wielu pomieszczeniach jednocześnie

Kompleksowe sterowanie i monitorowanie dzięki ThinQ jest proste i intuicyjne

Wybór wydaje się prosty

Nowość w typoszeregu pomp Therma V trwale wpisuje się w misję firmy LG, by zapewniać klientom produkty wysokiej wydajności, technologii jutra i rozwiązań przyjaznych dla środowiska. Zintegrowane zaopatrzenie w ciepłą wodę i ogrzewanie optymalizuje i rewolucjonizuje rozwiązania HVAC dla przestrzeni mieszkalnych.

W skrócie: Z nową pompą ciepła Therma V R32 IWT chcieliśmy stworzyć idealne rozwiązanie dla prywatnego środowiska, które zapewnia optymalną wydajność i energooszczędność, jednocześnie nadając mu atrakcyjny wygląd. Nic dodać, nic ująć, gdy mowa o tego typu rozwiązaniach opartych na najnowszej technologii i założeniach wytyczających aktualne trendy, możemy być pewni, że są zawsze warte swojej ceny.