Odkryj naszą nową linię Klimatyzatorów Pokojowych

Minimalistyczny wygląd i nowoczesny design dla klimatyzacji

ARTCOOL Gallery DUAL Inverter 
Elegancki, modny design klimatyzatorów LG wpasowuje się w styl każdego wnętrza. LG ARTCOOL Gallery to klimatyzator, który jednocześnie jest wyjątkową ramką na ścianę z personalizowaną dowolnie grafiką.

ARTCOOL DUAL Inverter
Dopełniają nowoczesną technologię i najnowsze rozwiązania,
LG ARTCOOL oferuje minimalistyczny wygląd, który harmonizuje z każdym wnętrzem.

 

Deluxe DUAL Inverter
LG przoduje w dostarczaniu klimatyzacji do mieszkań, implementując zarówno te najbardziej pożądane jak i podstawowe rozwiązania dla domu.

Standard PLUS DUAL Inverter
Kompaktowe rozmiary nowego urządzenia łączą w sobie potężną wydajność chłodzenia z intuicyjną i wygodną konstrukcją.

 

 

 

Modem Wi-Fi LG
Aplikacja LG SmartThinQTM  zapewnia użytkownikom klimatyzatorów LG dostęp do urządzenia z każdego miejsca na Ziemi za pomocą smartfona(Android lub iOS). Dzięki oprogramowaniu każdy członek gospodarstwa domowego może dostosować i kontrolować moc nawiewu urządzenia oraz temperaturę w pomieszczeniu.

 

SZYBKI I PROSTY MONTAŻ
Klimatyzatory LG zostały zaprojektowane z myślą o prostej, intuicyjnej instalacji, dzięki czemu już w krótkim czasie można zamontować kilka urządzeń w danym obiekcie.

 

Z DBAŁOŚCIĄ O ZDROWIE
Wszystkie rozwiązania wentylacyjne LG mają wbudowany system filtracji, Jonizator Plasmaster Ionizer+ dba o świeżość powietrza w danym otoczeniu. Nasze urządzenia są wyposażone w system redukcji nieprzyjemnych zapachów i ochrony przed szkodliwymi substancjami. Ponad 3 miliony jonów chroni nas, sterylizując nie tylko powietrze przepływające przez klimatyzator, ale również jego bezpośrednie otoczenie, czyniąc środowisko, w którym przebywamy, czystym i bezpiecznym.