W ostatnich dniach kwietnia br. firma LG Electronics zaprosiła grupę swoich Partnerów Biznesowych na niezapomnianą wyprawę do światowej stolicy luksusu – Dubaju.

 

Wyjazd do najsłynniejszego z Emiratów Arabskich był wspaniałą okazją do wyróżnienia Partnerów firmy LG z Regionu Centrum oraz Południe w uznaniu za owocną współpracę.

Goście mogli zobaczyć fantastyczne miejsca Dubaju zaprojektowane przez najgłośniejszych światowych architektów, w tym m.in. Burj Khalifa – najwyższy  wieżowiec świata, skąd ze 124 piętra można było podziwiać wspaniałą panoramę Dubaju. Grupa udała się też na wyspę Abu Dhabi gdzie, przebrana w stosowne stroje arabskie –galabije, zwiedziła największy meczet w Emiratach Arabskich – meczet Szejka Zayeda. Niewątpliwie jednym z najmocniejszych punktów wyjazdu była wizyta w parku rozrywki Ferrari World z przejażdżką najszybszym rollercoasterem na świecie: Formula Rossa, który osiąga zawrotną prędkość 240 km/h.Oprócz licznych atrakcji był też czas na biznesowe rozmowy, także w mniej oficjalnych okolicznościach jak np. przy zachodzie słońca na pustyni.

 

Dziękujemy Naszym Partnerom za wspólnie spędzony czas i niezapomniane emocje.

Już wkrótce kolejne ciekawe wyprawy z LG. Zapraszamy!