24 czerwca 2017 roku na murawie obiektu Fame Sport w Krakowie odbył się pierwszy piłkarski turniej dla Partnerów Biznesowych firmy – LG Football CUP 2017.

 

W turnieju wzięło udział 10 drużyn z różnych rejonów Polski, które rywalizowały ze sobą w dwóch grupach. Najlepsze dwie drużyny z każdej grupy wzięły udział w półfinałach, których zwycięzcy zmierzyli się ze sobą w finale. Po zaciętej walce i emocjach sięgających zenitu, z wynikiem 3:2 zwyciężyła drużyna ETIS, prowadzona przez kapitana –  Leszka Kuczyńskiego. Drugie miejsce zajęła drużyna Klimainstal, natomiast na trzecim miejscu znalazła się drużyna Thermosilesii, która po zaciętej walce pokonała Zio-max wynikiem 3:2. Uhonorowani zostali także najlepszy i najwszechstronniejszy zawodnik, strzelec oraz bramkarz turnieju. Oprócz rozgrywek turniejowych na zawodników oraz kibiców czekało wiele dodatkowych atrakcji m.in. konkurs umiejętności piłkarskich, piłkarski bilard czy futbol stołowy.

 

Zwycięska drużyna otrzymała bilety VIP na mecz eliminacyjny do Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2018 – Polska-Kazachstan, który odbędzie się 4 września 2017 w Warszawie na stadionie PGE Narodowy.  

 

Dziękujemy wszystkich uczestnikom za udział w I turnieju piłkarskim LG Football CUP 2017 i już teraz zapraszamy na jego kolejną edycję.

Gwarantujemy sportowe emocje w mistrzowskim klimacie!

 

Na zdj. 4 finałowe drużyny: Etis, Klimainstal, Thermosilesia i Zio-max.

 

Na zdj. Zwycięska drużyna -ETIS.

 

Na zdj. drużyna Klimainstal na podium. 

 

 

Na zdj. drużyna Thermosilesii na podium.

 

  

Fot. Nagroda główna – bilety VIP dla zwycięskiej drużyny na mecz Polska-Kazachstan.