Po raz kolejny firma LG Electronics miała okazję zaprosić grupę swoich Partnerów Biznesowych na niezapomnianą wyprawę. Tym razem na przepiękną, portugalską wyspę Maderę firma zaprosiła swoich Partnerów z regionu północnej i zachodniej Polski w uznaniu za owocną współpracę.

 

Wulkaniczne góry, strome wybrzeża oraz tropikalna, śródziemnomorska roślinność wywarła ogromne wrażenie na naszych gościach, a łagodny klimat z temperaturą wynoszącą około 20°C był wspaniałą odskocznią od zimnej i szarej listopadowej aury w Polsce. Madera, zwana "Perłą Atlantyku" odkryła przed naszymi gośćmi swoje przepiękne oblicze podczas swojego rodzaju gry – polegającej na zdobywaniu kolejnych punktów widokowych i wykonaniu szeregu różnych zadań – przy pomocy samochodów i map wyspy. Z pewnością na długo w pamięci gości pozostaną także niezapomniane widoki stada delfinów, które towarzyszyły grupie podczas całej wyprawy katamaranem wzdłuż wybrzeża wyspy.

 

Uczestnicy wyjazdu mieli także okazję zwiedzić stolicę wyspy – Funchal, oraz zasmakować ekstremalnych sportowych emocji podczas szalonego zjazdu po górskich ścieżkach w pojazdach zw. buggies. Wieczorami natomiast był czas na odkrywanie lokalnych restauracji i pubów z regionalnymi potrawami i trunkami, gdzie licznym rozmowom i miłym dyskusjom oraz przede wszystkim dobrej zabawie nie było końca.

 

Dziękujemy Naszym Partnerom za wspólnie spędzony czas, niesamowita atmosferę i niezapomniane emocje. Już wkrótce kolejne ciekawe wyprawy z LG, na które serdecznie zapraszamy.