Zapraszamy do obejrzenia filmiku z przedstawioną  instalacją nowego modelu klimatyzacji pokojowej – LG Deluxe Sirius: https://www.youtube.com/watch?v=02cs75WszFU

 

LG Deluxe Sirius –minimalistyczny design z wielkimi możliwościami

 

Klimatyzatory LG osiągnęły bardzo wysoki poziom zaawansowania technologicznego, uwaga firmy nie skupia się już tylko na możliwościach chłodzenia i ogrzewania, ale również obejmuje inne cechy, jak wzornictwo i efektywność energetyczną. Klimatyzatory LG wykraczają daleko poza funkcje podstawowe, wyróżniając się szerokim zakresem wyrafinowanych projektów odpowiednich dla każdego wystroju domu lub biura.

 

Wzornictwo podkreślające wystrój pomieszczenia to tylko jeden z wielu sposobów, w jaki klimatyzatory LG uzupełniają otoczenie, jednocześnie zapewniając czyste i komfortowe powietrze. Przez lata firma LG starała się łączyć wysoką jakość rozwiązań klimatyzacyjnych z wyższą efektywnością energetyczną, oferując znaczne oszczędności dla domu lub firmy. Ponadto klimatyzatory LG są trwałymi i niezawodnymi urządzeniami o długiej żywotności, zapewniającymi wiele lat spokojnego użytkowania.

 

Nowy model Deluxe Sirius Inverter V jest odpowiedzią na wszelkie potrzeby użytkownika w zakresie klimatyzacji pokojowej. Kompaktowe rozmiary, wysoka wydajność chłodzenia w minimalistycznym stylu oferują wysoką efektywność energetyczną i wygodę użytkowania. LG Deluxe Sirius Inverter V posiada duży magiczny wyświetlacz, łatwo wysuwany filtr powietrza oraz imponujący zasięg nawiewu (9m), a jego instalacja jest prosta i szybka.

Dodatkowo, jak wszystkie modele pokojowe linii 2015, klimatyzator Deluxe Sirius posiada opcję WiFi Ready – gotowość do obsługi poprzez Wi-Fi na wszelkich urządzeniach mobilnych z systemem Android lub iOS.

 

Poczuj jak działa klimatyzacja LG:

https://www.youtube.com/watch?v=iU_50vqfJhA