Często projektując produkt, poświęca się wydajność ze względów estetycznych, komfortu lub  wygody użytkownika. LG jednak połączył wszystkie te elementy w jednej dynamicznej jednostce. Okrągła kaseta LG sprawdza się doskonale, szczególnie w pomieszczeniach o wysokich lub odsłoniętych sufitach. Ten nowoczesny produkt w portfolio LG, oferuje wyjątkowe korzyści, szczególnie dla kawiarni, restauracji, luksusowych domów towarowych i hoteli o modnych wnętrzach.

Wysokiej jakości design: oryginalna konstrukcja zapewniająca optymalną wydajność

Projekt przestrzenny sufitu odgrywa kluczową rolę w ogólnej estetyce wnętrza, a projektanci zwracają dużą uwagę na to, jaką kasetę sufitową powinni zainstalować, aby dopasować ją do potrzeb projektowanej przestrzeni. Kaseta montowana w otwartym suficie staje się ważną częścią wnętrza pokoju. Nowa okrągła kaseta LG, zwycięzca nagrody Red Dot Design Award 2019, zapewnia wyrafinowane wzornictwo, które dodaje wytworności wnętrzu.

Okrągła kaseta LG jest idealna do projektów z otwartym sufitem

Konwencjonalne, okrągłe jednostki wewnętrzne typu kasetowego wykorzystują 3 oddzielne wyloty powietrza, które rozpraszają powietrze w 3 kierunkach. Jednak nowa, okrągła jednostka minimalizuje skrzyżowania powietrza w okrągłym otworze wentylacyjnym, zapewniając dokładnie rozprowadzony przepływ powietrza bez martwych punktów.

Ta konfiguracja jest dwa razy bardziej precyzyjna niż 3-stopniowa kontrola przepływu powietrza oferowana przez konkurencyjne kasety. Firma LG przeprowadziła testy w komorze powietrznej, aby upewnić się, że idealnie okrągła i precyzyjna kontrola przepływu powietrza pozwala na 30% szybsze chłodzenie w porównaniu z innymi okrągłymi kasetami na rynku. Nawet przy tej wyjątkowej wydajności, poziom emisji hałasu podczas pracy kasety LG wynosi tylko 39 dB (A), czyli mniej niż w typowej bibliotece (40 dB (A)). Wszystkie te cechy sprawiają, że Okrągła Kaseta LG nadaje się idealnie do każdego pomieszczenia.

Okrągła kaseta LG przewyższa konkurencyjne produkty nie tylko designem, ale także wydajnością.

Kompaktowa konstrukcja Okrągłej Kasety LG oferuje zalety, gdy estetyka ma kluczowe znaczenie dla przestrzeni

Komfortowy przepływ powietrza: Idealne dopasowanie

Dzięki zmniejszeniu wysokości produktu, okrągła kaseta LG maksymalizuje otwartość przestrzeni po jej zainstalowaniu. W związku z tym, doskonale dopasowuje się do różnego typu otoczenia. Jej wysokość to zaledwie 330 mm. Ponadto rura odprowadzenia skroplin i rury czynnika chłodniczego są umieszczone razem w jednym miejscu na urządzeniu, aby ułatwić montaż oraz zachować estetyczny wygląd. Pokrywy uchwytów zapewniają również bardziej wyrafinowaną estetykę instalacji. Ten wysokiej jakości design doskonale nadaje się do modnych i luksusowych przestrzeni, takich jak hotele, restauracje, kawiarnie, muzea oraz ekskluzywne sklepy meblowe i odzieżowe.

Bardziej wyrafinowana konstrukcja pozwala na łatwiejszą i wygodniejszą instalację

Łatwa instalacja: doskonała konstrukcja pozwala na łatwiejszą instalację

Okrągła kaseta LG nie tylko koncentruje się na nowoczesnym designie, ale także zwiększa wygodę firmom instalacyjnym. Dzieje się tak, ponieważ rura odprowadzenia skroplin i rury czynnika chłodniczego są połączone w jednym miejscu, sama instalacja zajmuje zatem mniej czasu. Ponadto instalatorzy nie muszą „gimnastykować się” podczas instalowania kasety, ponieważ skrzynka sterująca pozwala na podłączenie przewodu zasilającego z boku. Dzięki okrągłej kasecie LG, niepotrzebne komplikacje związane z pracami instalacyjnymi należą już do przeszłości. Szukając idealnej jednostki kasetowej do każdej przestrzeni, właściciele budynków, projektanci i instalatorzy powinni zgodzić się, że LG Round Cassette spełnia wszystkie niezbędne wymogi i zadania dla tego typu urządzenia.

Niezawodna wydajność LG w połączeniu z perfekcyjnym designem i prostotą instalacji sprawia, że już nie musisz iść na kompromis w procesie projektowania własnej przestrzeni.

*Produkty i rozwiązania mogą się różnić w zależności od kraju i warunków eksploatacji. Kliknij baner „Skontaktuj się z nami” poniżej, aby skontaktować się z lokalnym biurem LG w celu uzyskania dalszych informacji na temat rozwiązań LG i najnowszych produktów. Produkt na tę chwilę dostępny będzie w systemach VRF Multi V w drugiej połowie roku 2020.