30 września 2017 roku na murawie obiektu INEA Sport w Poznaniu odbyła się druga edycja turnieju piłkarskiego dla Partnerów Biznesowych firmy – LG Football CUP 2017.
 
W turnieju wzięło udział 10 drużyn z różnych rejonów Polski, które rywalizowały ze sobą w dwóch grupach. Najlepsze dwie drużyny z każdej grupy wzięły udział w półfinałach, których zwycięzcy zmierzyli się ze sobą w finale. Po zaciętej walce i emocjach sięgających zenitu, z wynikiem 8:0 zwyciężyła drużyna Hydrosolar Wschód, prowadzona przez kapitana –  Dawida Zielińskiego. Drugie miejsce zajęła drużyna Klimaltech, natomiast na trzecim miejscu znalazła się drużyna BIMS Plus Poznań, która po zaciętej walce rozstrzygniętej dopiero w rzutach karnych pokonała zawodników firmy Wentmar. Nagrody specjalne otrzymali także najlepszy i najwszechstronniejszy zawodnik, strzelec oraz bramkarz turnieju. Oprócz rozgrywek turniejowych na zawodników oraz kibiców czekało wiele dodatkowych atrakcji m.in. konkurs umiejętności piłkarskich, piłkarskie boisko 1:1, boisko do siatkówki plażowej czy strefa z dmuchańcami dla dzieci oraz plac zabaw. Dla wszystkich chętnych była również możliwośc zwiedzania stadionu drużyny Lecha Poznań przy którym odbywał się turniej.
 
Zwycięska drużyna Hydrosloaru otrzymała bilety VIP na mecz eliminacyjny do Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2018 – Polska-Czarnogóra, który odbył się 8 października 2017 w Warszawie na stadionie PGE Narodowy.  Pozostałe drużyny otrzymały atrakcyjne nagrody rzeczowe, a wszyscy zawodnicy biorący udział w turnieju zostali odznaczeni pamiątkowymi medalami.
 
Dziękujemy wszystkich uczestnikom za udział w kolejnej edycji turnieju piłkarskiego LG Football CUP 2017 i już teraz zapraszamy na jego kolejną edycję.
Gwarantujemy sportowe emocje w mistrzowskim klimacie!
 
więcej informacji:
 
 
 
 
 
 
 
 
zdjęcia: www.kampas-sport.eu