W ostatnich dniach sierpnia firma LG Electronics zaprosiła grupę swoich Partnerów Biznesowych na niezapomnianą wyprawę po słonecznej i pełnej malowniczych zakątków Ibizie.

 

Wyjazd na najsłynniejszą hiszpańską wyspę był wspaniałą okazją do wyróżnienia Partnerów firmy LG z Regionu Centrum oraz Południe w uznaniu za owocną współpracę. Złoty piasek na słonecznych plażach i gorące hiszpańskie rytmy towarzyszyły naszym Gościom podczas całego pobytu na Ibizie. Uczestnicy wyjazdu mieli okazję zasmakować ekstremalnych sportowych emocji podczas parasailingu, skuterów wodnych, speed boat czy szalonego rejsu łódką 360°. Wieczorami natomiast był czas na odkrywanie słynnych klubów muzycznych i nocnego życia na Ibizie. Gorąca atmosfera tętniącej życiem wyspy przypadła do gustu naszym gościom i była miłym tłem do licznych rozmów oraz wspaniałej zabawy.

 

Dziękujemy Naszym Partnerom za wspólnie spędzony czas i niezapomniane emocje. Już wkrótce kolejne ciekawe wyprawy z LG, w pierwszych dniach października – podniebne atrakcje tylko dla odważnych, szczegóły już niedługo. Zapraszamy!