LG zaprasza do letniej akcji promocyjnej, która jest prowadzona w ramach programu partnerskiego Liga Graczy. Od lipca ruszyła nowa promocja ‘Dominikana dla nowych Graczy w Lidze LG’, w której nagrodą główną jest urlop pod palmami na słonecznej Dominikanie. Promocja jest skierowana do nowych uczestników programu i będzie trwała do końca września. Szczegóły promocji znajdują się w regulaminie akcji dostępnym dla zalogowanych użytkowników programu.

 

Firma LG Electronics już od 3 lat prowadzi program partnerski Liga Graczy dedykowany dla instalatorów urządzeń klimatyzacyjnych. Kupując urządzenia klimatyzacyjne LG można zyskać podwójnie, ponieważ nie tylko nabywa się najwyższej jakości produkty w dobrych cenach, ale dodatkowo każdy produkt LG premiowany jest punktami, które można w dowolnym momencie wymienić na atrakcyjne nagrody.

 

Program Liga Graczy prowadzony przez platformę www.ligagraczy.lge.pl przeznaczony jest dla instalatorów, dokonujących zakupów produktów LG u autoryzowanych dystrybutorów. Program dodatkowo nagradza najaktywniejszych uczestników poprzez liczne dodatkowe akcje promocyjne.

 

Już dziś zarejestruj się w Lidze Graczy LG:

https://ligagraczy.lge.pl/register.aspx

 

Zapraszamy!